Son Eklenen Portföylerimiz

SANCAKTE'DE YATIRIMA UYGUN SATILIK DAİRE
225.000 TL
SATILIK
YATIRIMA UYGUN ACİL SATILIK DAİRE!
280.000 TL
SATILIK
BAĞCILAR'DA 2+1 SATILIK DAİRE
319.997 TL
SATILIK
BAĞCILAR'DA ACİL SİTE İÇİNDE TEMİZ DAİRE 2+1
329.995 TL
SATILIK
ACİL SATILIK LÜKS DAİRE BAĞCILAR'DA
290.000 TL
SATILIK
SİLİVRİ EMLAK KURDUNDAN 2+1 GİRİŞ KAT DAİRE
750 TL
KİRALIK
BAHÇELİEVLER KOCASİNAN 3+1 KİRALIK DAİRE
1.200 TL
KİRALIK
İMARLI SATILIK ARSA 364 M2
140.000 TL
SATILIK
EŞYALI HAVUZLU SİTE İÇERİSİNDE SATILIK DAİRE
315.000 TL
SATILIK
2500 M2 ARSA İÇERİSİNDE 4 KATLI BİNA
500.000 TL
SATILIK
BAĞCILAR KİRALIK EŞYALI 2+1 1,100 TL
1.100 TL
KİRALIK
BAĞCILAR SANCEKTEPE MAH 5 + 1 SATILIK DUBLEX DAİRE
450.000 TL
SATILIK
Emlak Kurdu ofisi ile kendi işinizin patronu olun..
Bilgi İçin Tıklayınız

Teknolojik Alt Yapı

Emlak Kurdu olarak teknolojinin çağın gerekliliği olduğunu biliyoruz. Tüm alt yapımızı gelişebilir teknolojilerden seçiyoruz. Tüm temsilcilerimizin birbiri ile bağlantida olduğu, portföylerini kolaylıkla yönetebildikleri birçok teknolojik ürün desteği sağlıyoruz.

En İyi Eğitim Fırsatları

Sektördeki kalite açığını kapatmayı hedeflerken, bunu eğitime gerekli önemi vermeden başaramayacağımızı biliyoruz. Bunun için düzenli aralıklarla ekiplerimizi geliştirmeye yönelik eğitim ve konferanslar düzenliyoruz.

Ücretsiz Destek

Teknolojiden hukuksal alana birçok konuda danışmanlık hizmeti alarak temsilcilerimize destek vermeyi sürdürmekteyiz. Böylece herhangi bir sorun karşısında temsilcilerimiz çözüme kolayca ulaşabiliyor dolayısıyla kendi isine odaklanacak daha çok zamanı kalıyor.

Son Eklenen Ofislerimiz

“Ekibini kur işini yönetmeye hemen başla”

Genç ve dinamik bir yapıya sahip olan Emlak Kurdu, tamamen yerli sermaye ile kurulmuştur. Çalışma anlayışımız da yabancı sermayeli diğer markalardan tamamen farklıdır. “Bu toprakları bizden iyi kimse bilemez” diyerek girdiğimiz bu yolda kazandığımız tüm deneyimleri siz değerli temsilcilerimizle paylaşmaktayız. 

Öncelikle hizmet standartlarını belirlemek, kaliteyi artırmak ve yüksek bilinirliğe sahip olmak, uzun ve maliyetli bir marka çalışması ile mümkün olmaktadır. Genellikle bölgesel uzmanlık isteyen sektörümüzde, hem yerel olup hem de çok bilinir olmak maalesef imkansızdır.

Siz sadece işinize odaklanabilesiniz diye tüm bu marka çalışmalarını sizler adına yapıyoruz. Reklam çalışmalarından hukuk danışmanlarına, promosyon çalışmalarından eğitim programlarına her adımda ihtiyaçlarınızı birlikte belirliyoruz.